Zubné implantáty v Žiline

Otváracie hodiny: : PO-PI 7:00 - 20:30 + vybrané soboty 7:00 -14:00
  Kontakt: : 041/7632832

Bielenie zubov Pure Whitening

Pre Váš úsmev to najlepšie

Poskytujeme domáce bielenie zubov značkovou metódou Pure Whitening. Koncentrácia účinnej látky používanej pri domácom bielení je nižšia ako u iných metód a tým je tento postup šetrnejší k zubnej sklovine. Najskôr pacient absolvuje dentálnu hygienu a vyšetrenie u stomatológa. Vyjadríte svoje očakávania, zuby sa profesionálne vyčistia a nafotia. Skontrolujeme, že nie sú postihnuté kazmi – ani tými skrytými. Domáca dentálna hygiena musí byť naozaj dobrá, pretože bielenie zubov je určené pre zuby bez kazov, o ktoré sa pacient vie dobre starať.

Následne po otlačkoch obidvoch čelustí sú zhotovené špeciálne individuálne nosiče na bieliaci gel. Je priehľadný, takže ani Vaši najbližší nemusia poznať, akým spôsobom si bielite zuby Dentálna hygienička vám ukáže ako sa o nosiče starať, ako ich plniť a vkladať do úst. Väčšinou stačí aplikácia nosiča na noc a v priebehu niekoľkých dní vidíte výsledok. Intenzitu vybielenia si do istej miery môžete regulovať samy. Niekomu stačí aplikácia týždeň, iní chcú mať zuby belšie a našu službu domáce bielenie používajú 2-4 týždne.

Kompletná cena bielenia je 400,- eur.

Čo by ste mali vedieť:

  • zuby môžu byť behom bielenia citlivé, v takom prípade je možné bielenie jednu alebo viac nocí vynechať
  • behom bielenia a 14 dní po jeho skončení je dobré obmedziť konzumáciu farebného jedla na minimum (červené víno, čučoriedky, kari, špenát, sójová omáčka, coca-cola, cvikla ale aj silná káva alebo čaj)
  • prítomnosť koruniek alebo výplní v prednom úseku chrupu môže po vybielení vyžadovať ich výmenu z dôvodu zladenia farby
  • bielenie zubov pod dohľadom odborníkov je bezpečné a výsledok môžeme dlhodobo udržiavať

Potrebujete sa objednat?