BLAHA DENT, s.r.o., Závodská road num. 4, 010 01 Žilina

 • English
 • Slovak

Opening Hours : po – pia: 7:00 - 20:30
  Contact : 041/ 7 632 832, 0905 129 241

About us

BLAHA DENT je spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu v stomatologických ordináciách a v ordinácii dentálnej hygieny. Prečo si vybrať práve nás?

 1. Kvalitní zubní lekári, ktorí sa často ďalej vzdelávajú. Mladí sympatický kolektív, na ktorý sa môžete vždy tešiť.
 2. Špičkové vybavenie. Cerec technológiu sme priniesli do Žiliny ako prvý. Strojová endodoncia, apexlokátor, mikroskopy, lupové okuliare, intraorálna kamera, digitálne rontgeny a CT. Nadštandardné materiály.
 3. Recepcia s plazmovou TV, kde si naviac kúpite väčšinu pomôcok pre zuby.
 4. Všetky zákroky fotografujeme. Ak máte záujem, fotky (aj rontgeny) Vám pošleme emailom.
 5. Naším cieľom je úplná bezbolestnosť ošetrenia, takmer všetky zákroky robíme v anestéze.
 6. Komfortné zubné kreslá A-Dec 500 De Luxe z Ameriky pre Vaše maximálne pohodlie.
 7. Digitálny RTG prístroj Gendex je v každej ordinácii. Digitálny panoramatický RTG Ortophos XG 3D ready je priamo v praxi. Kvôli rontgenu (ani CT) Vás nikde nebudeme posielať.
 8. Ošetrujeme ležiaceho pacienta, sledujúceho TV / počúvajúceho hudbu. Lekár aj asistencia má na rukách rukavice, Vaše pery sú ošetrované lekárskou vazelínou.
 9. Čakacie doby sú minimálne, našim klientom ponúkame objednanie na presnú hodinu.
 10. Chvíle čakania (ktorých je minimálne) si u nás môžete spríjemniť pripojením vašeho zariadenia na bezplatnú Wifi. Alebo dáte prednosť časopisom či sledovaniu televízie?
 11. Ošetrujeme denne od 7:00 často až do 20:00. Na objednávku ošetrujeme bez príplatku aj vybrané soboty.
 12. V prípade potreby poskytujeme vlastnú NONSTOP* pohotovosť.
 13. Kvalitné zubné laboratórium sa nachádza priamo v budove, výber farby koruniek a mostíkov so zubným technikom preto nie je žiadny problém.
 14. Vieme kedy a kam Vás v prípade potreby odoslať. Ak potrebujete napr. kvalitný implantát alebo dobrý zubný strojček, odporučíme Vám.

Náš tím

Ako sa najlepšie objednať? Telefonicky na 041/7632832. Stručne popíšte svoj problém – preventívna prehliadka, kaz, žlté zuby, bolesť. Prípadne kedy Vám vyhovuje k nám prísť. A nechajte na seba telefonické spojenie. V prípade, že nás nezastihnete, tak sa Vás snažíme kontaktovať naspäť ešte v ten istý deň. Naši odborníci Vám poskytnú detailné poradenstvo a pomôžu Vám s výberom pomôcok každodennej starostlivosti o Vaše zuby. Prevencia a správne návyky ústnej hygieny u všetkých členov Vašej rodiny sú našimi hlavnými cieľmi. BLAHA DENT Zubný lekár – Váš rodinný priateľ