BLAHA DENT, s.r.o., Závodská cesta č. 4, 010 01 Žilina

  • Angličtina
  • Slovenčina

Otváracie hodiny recepcie : po – pia: 7:00 - 20:30
  Kontakt : 041/ 7 632 832, 0905 129 241

Bielenie zubov

úsmev-na-úvod4

Pre Váš úsmev to najlepšie

Poskytujeme domáce bielenie zubov značkovou metódou Opalescence. Koncentrácia účinnej látky používanej pri domácom bielení je nižšia ako u iných metód a tým je tento postup šetrnejší k zubnej sklovine. Najskôr pacient absolvuje dentálnu hygienu a vyšetrenie u stomatológa. Vyjadríte svoje očakávania, zuby sa profesionálne vyčistia a nafotia. Skontrolujeme, že nie sú postihnuté kazmi – ani tými skrytými. Domáca dentálna hygiena musí byť naozaj dobrá, pretože bielenie zubov je určené pre zuby bez kazov, o ktoré sa pacient vie dobre starať.

nosice-v-ustach2

Následne po otlačku čelusti je zhotovený špeciálny individuálny nosič na bieliaci gel. Je priehľadný, takže ani Vaši najbližší nemusia poznať, akým spôsobom si bielite zuby 😉 Dentálna hygienička vám ukáže ako sa o nosiče starať, ako ich plniť a vkladať do úst. Väčšinou stačí aplikácia nosiča na noc a v priebehu niekoľkých dní vidíte výsledok. Intenzitu vybielenia si do istej miery môžete regulovať samy. Niekomu stačí aplikácia týždeň, iní chcú mať zuby belšie a našu službu domáce „bielenie zubov Žilina“ používajú 2-4 týždne.

Cena bielenia je 95 eur za jednu čeľusť. Cena obsahuje nosič bieliaceho gelu, 4 striekačky priehľadného gelu Opalescence, ktoré vydržia cca na 14 – 18 dní bielenia. Ďalšie dávky je možné si dokúpiť.

nosice na bielenie so striekackami

Čo by ste mali vedieť:

  • zuby môžu byť behom bielenia citlivé, v takom prípade je možné bielenie jednu alebo viac nocí vynechať
  • behom bielenia a 14 dní po jeho skončení je dobré obmedziť konzumáciu farebného jedla na minimum (červené víno, čučoriedky, kari, špenát, sójová omáčka, coca-cola, cvikla ale aj silná káva alebo čaj)
  • prítomnosť koruniek alebo výplní v prednom úseku chrupu môže po vybielení vyžadovať ich výmenu z dôvodu zladenia farby
  • bielenie zubov pod dohľadom odborníkov je bezpečné a výsledok môžeme dlhodobo udržiavať

bielenie